Spotkanie z Podróżniczką

21 kwietnia dzieci uczestniczyły w zajęciach z Panią Podróżniczką pt. Odkrywamy Australię. Zapraszam do obejrzenia zdjęć:
photos.app.goo.gl/CPzQ5w67fnSjkybi7