Wycieczka

18 maja całe Przedszkole udało się na wycieczkę do sali zabaw „Klockownia” w Warszawie. Zabawa była wspaniała, dzieci z żalem wracały do Przedszkola. Zapraszam do obejrzenia zdjęć: photos.app.goo.gl/YVpKQFZe7P1eDgku5